.

Kategorie

BamBamsbambino mioBio-DClose ParentEcozoneekomamaEtjaGroViaImse Vimseitti bittiJackson ReeceKIKKO - XKKOKlarmamaniaMiloviaMUUMINATIBABYNatyPierpaoliWEBER
  • PayU
  • PayU Raty

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
1 » GroVia2

GroVia

GroVia
 
alt
 
Na przestrzeni czasu zmieniają się trendy i zapatrywania na temat artykułów dla dzieci. Ale jest coś, co jest ponadczasowe: rodzice zawsze będą gotowi zapewnić swoim pociechom to, co najlepsze. Dokładnie taki jest też cel produktów GroVia. Dajemy rodzicom na całym świecie rozwiązania, które zapewnią ich dzieciom komfort i wygodę. A co najważniejsze: jeszcze nigdy pielęgnacja dziecka nie była jednocześnie tak wygodna dla dzieci i rodziców oraz przyjazna środowisku!
Wszystko zaczęło się od niewielkiego sklepu z pieluszkami Montana's Diaper Store (Sklep z Pieluszkami w stanie Montana) założonego przez Kim Ormsby (na zdjęciu z rodziną) na początku XXI wieku. Handel produktami dla dzieci sprzyjał nowym inspiracjom, które później miały zrewolucjonizować rynek rodzicielstwa ekologicznego. Po latach doświadczeń, w 2008 roku Kim stworzyła linię nowych ekologicznych produktów do pielęgnacji dzieci. Tak powstała firma The Natural Baby Company, której produkty spotkały się z doskonałym przyjęciem. Szczególnie szybki rozwój rozpoczął się w roku 2009 wraz z uruchomieniem linii Gro Baby - nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska pieluszek, które szturmem zdobyły rynek amerykański. Zauważyliśmy, że produkty Gro Baby zmieniły życie wielu ludzi. Zarówno naszych klientów, jak i nas samych. Nie tylko wspomogły rozwój naszej firmy, ale i przyczyniły się do rozwoju naszych rodzin :) I to wszystko dzięki naszym pieluchom wielorazowym - aż trudno było w to uwierzyć! Gro Baby okazało się bardzo ważną misją. Aby uhonorować pieluchę, która zmieniła wiele istnień ludzkich, w maju 2010 roku zmieniliśmy nazwę na GroVia i zapoczątkowaliśmy nową generację naturalnej pielęgnacji niemowląt oferując najlepsze pieluchy dla każdej rodziny. Dziś nasze pieluszki wielorazowe znajdziecie w wielu dobrych sklepach na całym świecie.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl