.

Kategorie

BamBamsbambino mioBio-DClose ParentEcozoneekomamaEtjaGroViaImse Vimseitti bittiJackson ReeceKIKKO - XKKOKlarmamaniaMiloviaMUUMINATIBABYNatyPierpaoliWEBER
  • PayU
  • PayU Raty

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
1 » Herbapol Kraków S.A.2

Herbapol Kraków S.A.

Herbapol Kraków S.A.
Herbapol w Krakowie od ponad 60 lat wykorzystuje dobrodziejstwo natury tworząc różne produkty na bazie ziół , a mając na uwadze nowocześnie pojmowane ziołolecznictwo racjonalnie wykorzystuje właściwości roślin leczniczych. W chwili obecnej krakowski Herbapol produkuje ponad 400 preparatów ziołowych w Zakładach Produkcyjnych zlokalizowanych w Bochni , Wadowicach i Krakowie. Posiadamy również własną Hurtownię Farmaceutyczną oraz sklepy firmowe. Odbiorcami naszych produktów są klienci z całego kraju jak i z zagranicy. Firma współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami, którzy posiadają wymagane certyfikaty jakości. Produkcja jest zgodna z normami ISO oraz wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania. Dynamiczny rozwój i doskonalenie przez ponad 60 lat swojej działalności zapewniają Herbapolowi Kraków SA pozycję lidera na rynku branży zielarskiej, a uznanie dla firmy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Pierwsze wzmianki o działalności najpierw Spółki Strójwąs potem Krakowskich Zakładów Zielarskich Herbapol sięgają już 1946 r. Od początku Firma zajmowała się skupem ziół , suszeniem, krojeniem i produkcją leków ziołowych w postaci płynnej oraz mieszanek. W roku 1988 kontrolę nad Krakowskimi Zakładami Zielarskim Herbapol przejął wojewoda krakowski, który w roku 1996 wydał zgodę na prywatyzację przedsiębiorstwa państwowego Herbapol i tak od 1 marca 1997 r. działa spółka pracownicza Herbapol w Krakowie SA. Kolejne lata to dynamiczny rozwój spółki w czasie których uzyskała Certyfikaty ISO,GMP. W tym czasie Spółka wdrażała nowe technologie, wprowadzała do swojej oferty handlowej coraz więcej interesujących produktów. Herbapol w Krakowie SA to największa Firma zielarska w regionie , promuje ziołolecznictwo-fitoterapię i wciąż się rozwija.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl