.

Kategorie

BamBamsbambino mioBio-DClose ParentEcozoneekomamaEtjaGroViaImse Vimseitti bittiJackson ReeceKIKKO - XKKOKlarmamaniaMiloviaMUUMINATIBABYNatyPierpaoliWEBER
  • PayU
  • PayU Raty

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
1 » Jackson Reece2

Jackson Reece

Jackson Reece
Nasza historia zaczyna się w 1999 roku, kiedy nasz piękny syn Jackson się urodził. Jednak po 8 miesiącach zaczęły się problemy skórne. Odkryliśmy również, że alkohol obecny w wielu chusteczkach niemowlęcych pogarsza jego stan. Naszą pierwszą myślą było "chyba są jakieś chusteczki bez tych chemikali?" Jednak nie.  Nie mieliśmy wyboru, jak tylko wrócić do waty i wody, co nie było ani skuteczne, ani praktyczne. Wysypka Jacksona była coraz gorsza i egzema stała się jeszcze mocniejsza. Jako rodzice czuliśmy, że nie mamy wyboru i musimy sami coś opracować. Po latach wyczerpujących badań z powodzeniem zaprojektowaliśmy własne unikalne chusteczki oczyszczające, które zawierają naturalnie występujące składniki. Zbiegło się z narodzinami naszego drugiego syna w 2003 roku. I tak narodziła się koncepcja Jackson Reece Herbal Wipes... Janet i Colin (mama i tata Jackson i Reece).

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl